ГлавнаяНовостиВнимание! Мошенники!

За останні два тижні зафіксовано декілька випадків обкрадання людей похилого віку шахраями, які діяли за фальшивими посвідченнями соціальних працівників.

Про це повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпродзержинської міської ради Людмила Верещак.

У першому випадку у 84-річної пенсіонерки шахрайка виманила 400 грн. Представившись соціальним працівником, невстановлена поки особа запропонувала пенсіонерці розписатися у «відомості» про призначення допомоги у 100 грн, після чого дала старенькій купюру у 500 грн, попросивши здачі. Тільки через годину пенсіонерка додивилася, що купюра являє собою рекламну картинку.
 
В інших випадках шахраї обманним шляхом отримували від пенсіонерів гроші, пропонуючи купити цукор за низькими цінами: «Саме вам привезено як пільговикам, давайте гроші, розписуйтесь у відомості, потім спускайтесь на перший поверх, де і стоїть мішок з цукром». Ані мішка, ані соціальних працівників на першому поверсі старенькі, зрозуміло, не знаходили.
 
В останньому випадку шахрайка заволоділа сумою у 8 тис. грн, запропонувавши пенсіонерці обмін грошових купюр за нібито новим урядовим наказом. Відкладені «на смерть» кошти бабуся віддала без сумніву, бо бачила «червоне посвідчення» у руках гості та розписалася у «відомості».
 
Управління праці та соціального захисту населення міської ради попереджує мешканців про можливі випадки шахрайства та просить не довіряти кошти і цінні речі незнайомим людям, навіть якщо ті мають посвідчення соціального працівника. Про всі офіційні візити до мешканців управління праці та соціального захисту населення попереджує заздалегідь. У разі виникнення будь-яких непорозумінь, просимо звертатися за телефонами:
Управління праці та соціального захисту населення міської ради:
т. 53-26-94, 53-28-74, 3-85-84
Джерело: "Офіційний сервер Дніпродзержинської міськради"