ГлавнаяНовостиПроблема с Днепродзержинским водоканалом нуждается в срочном решении

13 серпні під час робочої поїздки до Дніпродзержинська голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар пообіцяв з’ясувати ситуацію, що виникла навколо дніпродзержинського підприємства водоканалу як стратегічного для життєзабезпечення міста.

Наразі тривають судові провадження, тривалі дискусії на рівні депутатів обласної та міської рад щодо власності підприємства водоканалу у Дніпродзержинську та розподілу функцій надання послуг між двома підприємствами «Дніпродзержинськводоканал» та «Міськводоканал».

Ситуацію навколо Дніпродзержинського водоканалу Віктор Бондар назвав відлунням справи з підприємством «Облводоканал» і зазначив, що наразі має десятки версій щодо стану діяльності Дніпродзержинського міського водоканалу: від обласної прокуратури, обласної ради, міської ради Дніпродзержинська, громадських угрупувань.

«Я особисто маю вникнути у стан цих справ і вважаю, що терміново треба знайти компромісне рішення за столом переговорів за участі депутатів обласної та міської ради. Затягування вирішення проблеми призведе до негативних наслідків – населення міста терпіти невизначеність і тривалі розбирання справ не буде», — сказав Віктор Бондар.

Довідка: Конфліктна ситуація на КВП «Дніпродзержинськводоканал» виникла внаслідок спірного питання права власності активами підприємства.
27 листопада 2008 року КВП «Дніпродзержинськводоканал» було передане до обласної власності рішенням Дніпропетровської обласної ради. 3 березня 2009 року рішення скасоване у судовому порядку. У червні Дніпродзержинська міська рада передає функції водоканалу підприємству «Міськводоканал», створено ліквідаційну комісію з ліквідації КВП «Дніпродзержинськводоканал», з чим не погоджуються працівники цього підприємства.

Источник:Информационно–аналитическое агентство Приднепровье »