ГлавнаяНовостиКиевский суд рассмотрит дело о скандальной фирме из Каменского

Народный депутат Виталий Куприй сообщил, что Национальное антикоррупционное бюро Украины отказывается расследовать сомнительные закупки топлива у каменской фирмы «Трейд Коммодити».

«НАБУ відмовилось розслідувати фіктивні закупівлі пального для літаків у Міноборони! Нагадаю, що 2 дні тому я направив на ім'я директора НАБУ Артема Ситника заяву, в якій вказував, що з відома Міністра оборони Степана Полторака в 2016 році було укладено угоди на постачання 13 000 тон пального для військових літаків (https://m.facebook.com/story.php…).

Постачальником пального мала бути скандально відома компанія з мого рідного міста Кам'янське "Трейд Коммодіті". Загальна сума угод складала близько 200 мільйонів гривень. Проте дані мого депутатського розслідування виявили, що цієї кількості пального в "Трейд Коммодіті" не було в наявності взагалі. Це підтверджується інформацією з митниці, а також податкових органів. Тобто фіктивність закупівель для армії є очевидною та доведеною фактами.

Проте в НАБУ не захотіли навіть зареєструвати мою заяву та розпочати перевірку. Це вочевидь вказує на те, що Артему Ситнику не вистачає волі боротись із топ-корупціонерами та він сам стає співучасником їх злочинів. Я вже маю близько 20! таких фактів бездіяльності НАБУ, яку я в суді визнавав протиправною.

Так і цього разу, я направив до Солом'янського райсуду міста Києва скаргу з вимогою зобов'язати антикорупціонерів боротись із корупцією! Абсурд якийсь», - пишет Куприй в своем фейсбуке.

http://kstati.dp.ua/