ГлавнаяНовостиМинистр обороны Украины украл 13 тысяч тонн топлива, - каменской депутат

Еще не утих скандал с закупками Министерством обороны Украины горючего по завышенным ценам, как народный депутат Украины Виталий Куприй сообщает о другом эпизоде с той же компанией «Трейд Коммодити» из города Каменское Днепропетровской области.

«Міністр оборони Полторак вкрав 13 тисяч тон пального для літаків! Ще не вщух скандал із закупівлями Міністерством оборони України пального за завищеними цінами (https://nabu.gov.ua/…/vykryto-korupciynu-shemu-roztraty-149…), як мені стало відомо про інший епізод. Усе та ж компанія «Трейд Коммодіті» із мого рідного міста Кам’янське. За результатами мого розслідування встановлено, що протягом 2016 року «Трейд Коммодіті» по документам «поставила» Міністерству оборони 13 тисяч тон пального для літаків, якого не мала фізично в наявності.

Аналіз імпорту цієї фірми та внутрішніх контрактів вказує на те, що вона отримала близько 200 мільйонів гривень за повітря! Упевнений, що корупція такого масштабу може відбуватись лише коли її «дахують» із самого верху. Тому сьогодні я направив відповідну заяву до НАБУ з вимогою негайного відсторонення Міністра оборони Степана Полторака із займаної посади з наступним притягненням усіх учасників корупційної оборудки до суворої відповідальності!», - написал Куприй в своем фейсбуке.

http://kstati.dp.ua/