ГлавнаяНовостиВ Каменском может подорожать электроэнергия

Об этом сообщает народный депутат Украины из нашего города Виталий Куприй.

Уже завтра НКРЕКП збирається незаконно підвищити ціну на електроенегію!

На сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) зазначено, що 28 грудня 2017 року планується розгляд питання щодо підвищення прогнозованої оптової ринкової ціни (ОРЦ) електроенергії на 2018 рік (питання № 30 порядку денного). Планується підвищити на 26% ціну вугілля для тарифів теплових електростанцій до $83,08 за тону.

Уже за корупційною оборудкою «Роттердам +», яку за моєю заявою розслідує НАБУ, олігархи Петро Порошенко та Рінат Ахметов через завищені тарифи привласнили більше 20 мільярдів гривень наших із вами коштів. Але все їм мало, вони хочуть ще й ще! Хочу зауважити, що згідно з Постановою НКРЕКП № 289 від 3 березня 2016 року затвердження ОРЦ відбувається не пізніше, аніж за 10 днів до початку планового періоду.

Таким чином, встановлення такої ціни на січень 2018 року мало відбутися до 21 грудня 2017 року. Наголошую, що свідоме встановлення ціни електроенергії на 2018 рік у порушення вимог чинного законодавства кваліфікується, як зловживання владою! Сьогодні ж звернувся до Голови НКРЕКП Дмитра Вовка з вимогою виключення з порядку денного цього ганебного питання щодо підвищення ОРЦ. Також необхідно розробити та представити громадськості законний проект рішення. Закликаю всіх свідомих українців приходити завтра о 12:00 на засідання НКРЕКП за адресою: вул. Смоленська, 19. Досить віддавати наші гроші в кишені олігархів-корупціонерів!», - пишет Куприй в своем фейсбуке. 

По материалам:http://kstati.dp.ua/