ГлавнаяНовостиГенпрокуратура и Нацполиция займутся историей с торговлей детьми в Каменском

Об этом сообщает народный депутат Украины из нашего города Виталий Куприй, который возмущен назначением экс-главы Днепропетровского облздравотдела Валентины Гинзбург на аналогичную должность в Киевской госадминистрации.

Он по-прежнему считает ее причастной к истории с якобы похищением младенцев на органы, которая якобы имела место в Днепродзержинске несколько лет назад.

«Кличко «закрив очі» на торгівлю дітьми за участі своєї підлеглої Гінзбург! Отримав відповідь Віталія Кличка на моє депутатське звернення з вимогою негайного звільнення директора Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентини Гінзбург, яка покривала торгівлю новонародженими дітьми на Дніпропетровщині (деталі за посиланням:

https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1745797422120847).

По-перше, розгляд депзвернення відбувався без моєї присутності. Хоча це була одна з моїх законних вимог, відповідно до ч.3 ст.16 Закону «Про статус народного депутата України». Тишком-нишком підготували письмову відписку. Кличко навіть не захотів насправді розібратися в ситуації та розглянути достовірні факти, які підтверджуються відповідними документами.

По-друге, повідомляється, що Гінзбург була призначена на посаду за результатами публічного та прозорого конкурсу. Що це має бути за конкурс, коли не береться до уваги причетність кандидата до 26 випадків зникнення тіл немовлят під час перебування на попередній посаді очільниці Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА?! Усе це однозначно вказує на те, що сам Віталій Кличко хоче приховати та покрити злочинні дії своєї підлеглої в медичній сфері.

В результаті Гінзбург чудово себе почуває на новій престижній посаді. Проте її спокій зовсім не тривалий, я вже звернувся до Генпрокуратури та Нацполіції з вимого поновити кримінальне розслідування в цій справі. Вбивці дітей мають понести справедливе покарання!», - пишет Куприй в соцсетях. 

По материалам:http://kstati.dp.ua/