ГлавнаяНовостиНародный депутат обвиняет Генпрокурора в 200-тысячных убытках

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй обвиняет Генерального прокурора Украины Юрия Луценко в нанесении убытков государству.

«У вересні цього року вийшов репортаж журналістів Mykhailo Tkach та Бориса Троценка, телепрограми Схеми: корупція в деталях - RFERL української редакції Радіо Свобода. У репортажі очевидними є факти зловживання владою та розтрати бюджетних коштів при святкуванні весілля сина Генерального прокурора Юрія Луценка.

15 вересня в ресторанному комплексі під Києвом відбулось свято, яке за словами Генпрокурора принесло йому "5 годин щастя". Для забезпечення щасливого буття родини Луценків і його високоповажних гостей були задіяні службові автомобілі Генеральної прокуратури, співробітники Управління державної охорони, реанімобіль, дві карети швидкої допомоги та пожежний автомобіль. Звісно, що за кошти платників податків.

За наявною в мене інформацією, мінімальна шкода, яка була нанесена державі перевищує 200 тисяч гривень. Тому я направив відповідну заяву до НАБУ, щоб покарати злочинців. Нарешті включено зелене світло для початку досудового розслідування "весілля сина Генпрокурора". Це встановив Солом'янський районний суд міста Києва (ухвалу суду та свою заяву оприлюднюю). Тепер доля реформи правоохоронних органів і наведення порядку в країні лежить у руках НАБУ! Працюйте, панове!», - пишет Куприй в своем фейсбуке. 

http://kstati.dp.ua/