ГлавнаяНовостиКаменской депутат назвал оптимальную кандидатуру на пост секретаря горсовета Днепра

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй поделился своим мнением по поводу того, кто может стать секретарем Днепровского городского совета после недавней отставки Вячеслава Мишалова.

«Вихід депутатів з фракції «Опозиційний блок» сформував нову конфігурацію у міській раді.

Виникли нові фракції з новими вимогами. Але головна політична мета мінятися не буде – як і раніше будуть тримати більшість у раді. І та з груп, де буде найкращий перемовник, і яка потужніше натисне на Бориса Філатова, та і отримає посаду секретаря. Я би пропонував звернути увагу на патріотичну опозицію, яка є в середні «Укропу» та обирати секретаря звідси, але зрозуміло, що Борису Філатову це абсолютно не потрібно.

Для нього найкращий варіант буде Олександр Санжара. БПП, звісно, хочуть свого кандидата. Зараз іде закулісна боротьба. І навіть якщо Філатову вдасться протягнути свою лінію по секретарю, це означає, що він здасть інші свої інтереси. Місто потужне по бюджету і по грошам, чимось потрібно буде поступитися. На мій погляд позитивною для Дніпра буде кандидатура патріотичних депутатів з фракції «Укроп». Особисто я підтримую Настю Староскольцеву.

Вона мені подобається як чесна і порядна людина, яка б організувала правильно роботу», - заявил Куприй в интервью одному из украинских Интернет-изданий.

http://kstati.dp.ua/