ГлавнаяНовости В какую сумму обходится Днепру мэр Филатов и его команда

Интересные данные озвучил народный депутат из Каменского Виталий Куприй.

«Громадськість має знати скільки державі коштує утримання правопорушників-корупціонерів у Дніпровській міськраді!

Звернувся до Дніпровського міського голови Бориса Філатова з вимогою надати мені інформацію про те, яких саме працівників Дніпровської міської ради було премійовано згідно з Рішенням № 5/14 від 28.09.2016. Також зазначити скільки ці люди й особисто Борис Філатов отримували зарплати, премій і надбавок щомісячно впродовж 2016 року та перших трьох місяців 2017 року.

Я вже повідомляв про злочинне голосування на сесії Дніпровської міськради за питання 2.3, відповідно до якого посадовці збільшили собі зарплату більш ніж у 10 разів! Так, за надаю мені інформацією, з 4 кварталу 2016 року по теперішній час зарплата Бориса Філатова збільшилась у 14 разів - з 11750 гривень до майже 155 тисяч у квартал. Аналогічна ситуація з депутатами, які також голосували за це рішення: Мішалов В.Д., Глядчишин Г.В., Маковцев І.І., Буря К.М., Головаха П.В. і Лисенко М.О.  (https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1524483550918903?match=0LL...).

При цьому, в порушення статей 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та 35 Закону «Про запобігання корупції», перед голосуванням за вказане рішення від депутатів та голови ніяких повідомлень про конфлікт інтересів не надходило, що вказує на порушення процедури його ухвалення й як наслідок - протиправність.

Вимагаю в мера Дніпра не приховувати цю інформацію від суспільства та надати мені негайну відповідь як це передбачає закон!», - написал Куприй в социальных сетях.

http://kstati.dp.ua/