ГлавнаяНовости Мэра Днепра снова вызывают в суд

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй продолжает судебные тяжбы против мэра Днепра Бориса Филатова, обвиняя окружение последнего в коррупции.

«Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд призначив розгляд моєї апеляційної скарги щодо протиправної бездіяльності Дніпровського міського голови Бориса Філатова на 13 квітня 2017 року об 11:00.

Ще з грудня 2016 року триває моє намагання в адміністративному порядку змусити пана Філатова поважати закон і вчасно реагувати на депутатські звернення.

Нагадаю, що моє звернення до Дніпровського міського голови стосувалось порушення його заступником Михайлом Лисенком конституційного права власності громадянина та завдання збитків місцевій громаді. Прокуратура вже вручила його підлеглому підозру за розкрадання в ліфтовому господарстві міста. Також правоохоронними органами Дніпра проводяться слідчі дії щодо несплати податків і присвоєння коштів споживачів послуг із обслуговування багатоквартирних будинків. Невже Борис Філатов досі не помічає ці корупційні оборудки? Чи не хоче помічати?

Сподіваюсь цього разу на неупередженість та справедливе рішення. Потрібно кардинально зупиняти корупцію в Дніпровській міській раді!», - написал Куприй в своем фейсбуке.

http://kstati.dp.ua/