ГлавнаяНовостиВіталій Купрій: Україна має відреагувати на обстріл свого літака країною-агресором

 Українська влада має на офіційному рівні відреагувати на обстріл літака Збройних Сил України з боку Російської Федерації.

Про це в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій.

«Немає жодної нормальної реакції, яка свідчила б про захист інтересів України», – заявив Віталій Купрій. Нардеп зазначив, що Міністерство закордонних справ будь-якої країни у подібному випадку мало б щонайменше скерувати ноту протесту на адресу держави-агресора чи навіть відкликати свого посла.

За словами представника УКРОПу, Україна не може сподіватися на підтримку й повагу західних партнерів, якщо сама не займе жорсткої позиції у стосунках з Росією та її найманцями. Після жертв в Авдіївці вже давно стоїть питання щодо запровадження воєнного стану в окремих регіонах та визнання непідконтрольних територій окупованими на офіційному рівні. Такий крок передбачає повне припинення торгівлі з бойовиками. Натомість чинна влада просить Європейський Союз та Сполучені Штати Америки про продовження санкцій щодо РФ, тоді як сама Україна не припиняє активної торгівлі з окупантами. «Посадовці просто заробляють на війні», – наголосив Віталій Купрій.

http://www.ukrop.com.ua/