ГлавнаяНовостиВіталій Купрій: Ситуація в Авдіївці вкотре підтвердила неефективність Мінських угод

 Чинна влада має відмовитися від виконання стратегічного плану капітуляції України, передбаченого так званими Мінськими домовленостями.

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо TV» заявив народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій.

«Мінські домовленості необхідно взагалі усунути з порядку денного і перейти в іншу площину вирішення конфлікту», – заявив Віталій Купрій. За словами нардепа, до діалогу щодо Донбасу слід долучити парламент, позиція якого не була врахована при підписанні Мінських угод. Першочерговими кроками нового плану мають стати денонсація угод про дружбу і співпрацю з Російською Федерацією та розірвання дипломатичних зв'язків з агресором. Наразі ж співпраця триває: Україна не тільки формально «дружить» з РФ,  а й веде торгівлю з агресором та допускає роботу його банків на своїй території та зі своїми держпідприємствами. Також слід припинити торгівлю з окупованими територіями.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Авдіївці, існує нагальна необхідність запровадження воєнного стану на окремих територіях, наголосив політик. Це розв'яже руки народним депутатам для ухвалення необхідних рішень, адже до цього часу вся владна верхівка займається лише злочинною бездіяльністю, незважаючи на щоденне кровопролиття і смерті.

Як вважає Віталій Купрій, вирішення конфлікту на Донбасі стане можливим лише тоді, коли влада буде рішучішою і поставить Україну на справді сильну позицію у переговорах на міжнародному рівні. Один з інструментів для досягнення цієї мети – це відновлення втраченого ядерного потенціалу. Водночас боротьба з корупцією і підвищення рівня життя громадян стануть найкращими стимулами для добровільного повернення окупованих територій під контроль української влади.

http://www.ukrop.com.ua/