ГлавнаяНовостиНа промисловому майданчику Придніпровського хімзаводу буде створено раду директорів

У Дніпродзержинську пройшло засідання робочої групи з  поліпшення екологічного стану міста, на якому погоджено рішення про створення на промисловому майданчику колишнього Придніпровського хімзаводу (ПХЗ, переробка уранових руд з 1948 до 1991 рр.) ради директорів підприємств проммайданчику.

Як повідомив начальник управління охорони навколишнього природного середовища Дніпродзержинської міської ради Андрій Плєшаков, рада директорів проммайданчику ПХЗ стане робочим органом координаційної ради з поліпшення екологічного стану Дніпродзержинська. Її склад та статутні положення найближчим часом планується затвердити на засіданні виконкому міської ради.

Рада директорів ПХЗ вирішуватиме нагальні господарські питання функціонування промислового майданчику в оперативному режимі.

На посаду голови ради директорів ПХЗ рекомендовано директора державного підприємства «Смоли» Володимира Комарова, який має значний досвід роботи на Придніпровському хімзаводі.

Справка:
Придніпровський хімічний завод – перше в СРСР підприємство з переробки урану, побудоване у 1947 році. Після розпаду ВПК (військово-промислового комплексу) на території колишнього ПХЗ створено 22 підприємства  частина яких входить до програми створення  ядерно-паливного комплексу. Наразі на базі ПХЗ діють виробництва цирконієво-гафнієвої продукції (випуск металевого цирконію,   лігатур та сплавів, хімічних сполук на основі гафнію),  іонно - обмінних матеріалів для сорбціонного вилучення з пульп і розчинів урану, золота, молібдену, вольфраму, галлія, а також технологій очищення води для промислових потреб.

Прес-служба Дніпродзержинської міської ради інформує